Ajankohtaista
Sivuillamme on ollut maanantaiaamun 6.2.2012 aikana ongelmia, joiden takia kaikki sivuston toiminnot eivät ole toimineet oikein.
Sivusto toimii taas normaalisti. Jos ongelmia esiintyy, ota yhteys asiakaspalveluumme.
Tuoteryhmät
Alfamer -kirjatKorjausoppaatAutokirjallisuusAmerikkalaiset autotEurooppalaiset autotTekniikkaPeltityöt ja maalausMoottorin tekniikkaVaihteistoPolttoainejärjestelmäBosch tekniikkakirjatSäätöarvokirjatPolkupyörätMuu KirjallisuusAutourheiluUutuuskirjat 2011Uusintapainokset 2011MoottoripyörätTraktoritKestosuosikitHyötyajoneuvotRakentaminenRuotsinkieliset kirjatMuuta mielenkiintoistaMilitariaPoistokappaleet ja halpatuotteet
Kuluttajalle
Toimituskulut
Luotettavaa postimyyntiä jo yli 30 vuotta.
Lähetyskulut ovat postiennakolla 6,90 euroa. Luottokortilla tai verkkomaksuna lähetyskulut Suomeen 2,90 euroa tilausta kohden.
Tuotteilla 14 päivän palautusoikeus.
| Muut ovat ostaneet |
|
Performance Handbook Supercharging,Turbocharging and Nitrous Oxi
Viritysopas tee-se-itse-miehelle.Kirjassa käsitellään sekä katu-että kilpaviritystä kompressorin,turbon ja ilokaasun avulla. 250 mv-kuvaa. | |
| Kieli: | englanti |
| Vuosi: | 2002 |
| ISBN: | 0760308373 |
| Kustantamo: | MBI |
| Tuotekoodi: | M1837 |
| Kirjailija: | Earl & Diane Davis |
29,50€
|
|
